Orzeł leci po rekord straconych bramek.

W dzisiejszym meczu w Zambrowie miejscowa Olimpia rozstrzelała golami kolneńskiego Orła. Zambrowianie strzelili 6 bramek, strzelali: Przemysław Jastrzębski 25, Michał Hryszko 47, Tomasz Jakuszewski 70, 75, Tomasz Jaworowski 80, Michał Szóstko 86. Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało takiego wyniku bo kolnianie do szatni mieli tylko jedną stracona bramkę.
Po 13 kolejce Orzeł posiada już 42 stracone bramki a pozostały jeszcze 2 mecze rundy jesiennej, jak tak dalej będzie to Orzeł pobije swój rekord straconych bramek z rundy jesiennej sezonu 2007/2008 tj 50 goli straconych (w cały sezonie stracił 77 bramek a strzelił 25 bramek) w tym sezonie strzelił zaledwie 4 bramki. Orzeł jest jedynym zespołem w całej III lidze ba w II, I i Ekstraklasie nie ma drużyny, która nie posiada nawet jednego zdobytego punktu choć już w IV lidze można znaleźć 3 drużyny, które nie posiadają punktów (mazowiecka północna IV liga Nadnarwianka Pułtusk 0 p, w podkarpacka IV lidze LZS Turbia 0 p i w kujawsko-pomorska IV lidze Unia Janikowo posiada nawet -1 p ale tylko dlatego że została ukarana karą 10 punktów ujemnych za udział w korupcji w sezonie 2004/05) to tak na marginesie.

Kolejny mecz Orzeł Kolno rozegra w niedzielę 28 października o godzinie 14 na stadionie miejskim w Kolnie. Rywalem Orła będzie Tur Bielsk Podlaski, który sąsiaduje z Orłem na dole tabeli.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s