Zaczynają się utrudnienia w okolicach cmentarzy

W okolicach obu cmentarzy w Kolnie zarządcy dróg wspólnie z Policją wprowadzili tymczasowe zmiany w organizacji ruchu na okres święta zmarłych. Na ulicach przy cmentarzu parafialnym (stary cmentarz) tj ul Sobieskiego i Marii Konopnickiej jest wprowadzony zakaz zatrzymywania się. Natomiast przy cmentarzu komunalnym (nowym) tj. ul Konstytucji 3-go Maja wprowadzono zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy od skrzyżowania z ul Krupki do pierwszego zakrętu w stronę Starego Gromadzona oraz ograniczenie prędkości do 60 km/h na odcinku od znaku koniec Kolna na odcinku około 500 m w stronę Starego Gromadzona.
1 listopada bardzo tłoczno będzie w okolicy cmentarza komunalnego odwiedzający jak co roku zablokują parkując samochodami całą okolicę czyli ulecę: Konstytucji 3-go Maja, Św Floriana, Krupki, Armii Krajowej, Sobieskiego, Wesołą, Łąkową a tak że ulicę Marii Konopnickiej, Strażacką, Polna, Senatorską.
Policjanci w środę – 31 października rozpoczynają akcję „Znicz 2012”, która w tym roku potrwa do 4 listopada.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu wprowadzone zostały ograniczenia zakazu ruchu na drogach samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton. Zakaz dotyczy środy – 31 października w godzinach 18-22 oraz czwartku – 1 listopada w godzinach od 8 do 22.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s