Hipolitowie mogło zginać nawet 6 dzieci ?

Podczas konferencji prasowej w Prokuratura Okręgowa w Łomży poinformowała że według obecnej wiedzy śledczych, kobieta urodziła w latach 1998-2012 ośmioro dzieci (w latach 1998, 2000, 2003, 2008, 2010 i 2012), z których wiadomo, że dwójka żyje (mają 10 i 7 lat są obecnie w rodzinie zastępczej). Dotychczasowe ustalenia wskazują, że pięcioro dzieci nie żyje, co do jeszcze jednego dziecka, trwają czynności zmierzające do ustalenia, co się z nim stało.
Prokuratura Okręgowa w Łomży postawiła zarzuty wielokrotnego zabójstwa dla Beaty Z. z Hipolitowa podejrzanej o zabicie swoich nowo narodzonych dzieci – poinformowała w piątek prokuratura.
TVN24 – Rzecznik praw dziecka: Będzie kontrola ws. podejrzanej o dzieciobójstwo. – To wszystko należy sprawdzić. Ale jeśli coś takiego miało miejsce, to większe jest prawdopodobieństwo, że ktoś wcześniej mógł coś zauważyć i zareagować – dodał i kontynuował: – W tej chwili musimy zgromadzić cały materiał, jaki w tej sprawie powstał na przestrzeni lat i trzeba go poddać dokładnej analizie.

Źródła: TVN24

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s