Poważna awaria magistrali wodociągowej w Kolnie

Szanowni Mieszkańcy

Nastąpiła awaria głównej magistrali zasilającej Miasto Kolno w wodę. W tej chwili pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej intensywne pracują nad usunięciem awarii. Awaria jest poważna i jej usunięcie może potrwać nawet do  jutra do godzin porannych. Ekipa remontowa pracująca na miejscu awarii postara się o jak najszybsze przywrócenie dopływu wody dla mieszkańców Kolna.

Woda do celów gospodarczych będzie dostępna w cysternach przy ul. 11 listopada, oraz przy skrzyżowaniu ulic Witosa  i Ks. Grajewskiego ( przy Wodociągach)

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ I GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ Spółka z o.o.

Jak ustaliliśmy, pracownicy „Wodociągów” robią obejście uszkodzonej magistrali wodociągowej tak by do jak największa ilość odbiorców popłynęła woda. Już w części miasta jest dostępna woda lecz większość miasta będzie pozbawiona wody przez dłuższy czas. Jak na razie pracownicy nie potrafią określić kiedy awaria zostanie naprawiona, pozostaje nam trzymać za nich kciuki by to nastąpiło jak najszybciej.
Uwaga: na ulicy Wojska Polskiego od dworca PKS do stacji paliw Orlen z powodu awarii wyciekło duża ilość wody i jest ślisko, należy tam zachować szczególną ostrożność.

Godzina dodania: 15:40

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s