Pieszy trafił do szpitala

O tym wypadku informowaliśmy już wcześniej.
50-letni kierowca peugeot potrącił na przejściu 34-letniego mężczyznę. W wyniku wypadku pieszy został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci.
Wczoraj, tuż przed godziną 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolnie otrzymał informację o potrąceniu pieszego na ulicy Wojska Polskiego. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 50-letni kierowca peugeot, jadąc w kierunku Łomży, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 34-latka. W wyniku zdarzenia mężczyzna ranny trafił do szpitala. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Kolna.
Pamiętajmy, że okres jesienno – zimowy to wcześnie zapadający zmrok i często trudne warunki na drodze związane ze złą widocznością. To w połączeniu z ciemną i pozbawioną elementów odblaskowych odzieżą pieszych powoduje, że dochodzi do potrąceń. W takich warunkach zarówno piesi, jak i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych.

Źródła: www.podlaska.policja.gov.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s