Radni przyjęli budżet na 2013 rok.

Na piątkowej sesji Rady Miasta radni przyjęli budżet miasta Kolno na 2013 rok. Dochody miasta wyniosą 28 810 444 zł a wydatki wyniosą 30 290 443 zł. Na przyszły rok Urząd Miasta planuje kilka inwestycji na łączną kwotę 3 207 000 zł. Główne trzy zadania inwestycyjne, które planowane są to budowa węzła komunikacyjnego łączącą drogę krajowa 63 z drogą wojewódzką 647 z ulica Dąbrowska, czyli przedłużenie ul Dąbrowskiej. Kolejnym zadanie będzie budowa ul. Czystej i budowa ul Sosnowej.
Planowana jest też budowa skateparku, na która miasto może otrzymać dofinansowanie. Jeśli miasto nie otrzyma dofinansowania będzie rozważane budowa skromniejszego skateparku za pieniądze, które miasto posiada albo pieniądze przeoczone zostaną na inną inwestycję.
W nowym budżecie miasta nie przeznaczono pieniędzy na promocje i sport. Burmistrz jednak ma nadzieję, że gdy w marcu pojawią się precyzyjne wskaźniki to zostaną wygospodarowane pieniądze na wolontariat jak i na promocję miasta.
Radni ilością 13 głosów za, braku głosów sprzeciwu i jednym głosem wstrzymującym się przyleli uchwalę budżetu na 2013 rok.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s