Co z tym zalewem? – dopytuje się radny

28.12.2012 (65)Na sesji rady miasta radny Twarowski dopytywał się burmistrza Co z tym zalewem? Burmistrz poinformował że ekspertyza jest opracowywana, jeśli ma powstać zalew to nie oczko wodne, jeśli mówimy o zalewie, to który ma co najmniej 30-40 hektarów a najlepiej 50 ha, to nie będzie łatwe powiedział burmistrz. Miasto współpracuje z ekspertem, który ma zrobić analizę w ramach pomocy technicznej, którą miasto otrzymało w ramach projektu norweskiego. Trzeba przygotować szczegółową analizę hydrotechniczną, inżynieryjną. Burmistrz informował radnych że pierwsze opinie specjalisty są dobre, zalew można zrobić lejowaty od 250 do 350 m po jednej i po drugiej stronie Łabnianki i długi na około 1 km, zbiornik może służyć wędkarzom a tak że rekreacji letniej a może nawet zimowej i mógł by służyć jako zbiornik retencyjny na przeciwdziałanie suszy a czasami chronić przez podtopieniami jakie są na Łabnej. To czy taki zbiornik będziemy mogli zrobić zależy od analizy fizycznej i finansów. Wstępna ocena będzie już na wiosnę a na szczegóły trzeba poczekać przynajmniej rok.

Reklamy

5 myśli w temacie “Co z tym zalewem? – dopytuje się radny”

  1. Czemu na tej stronie nie ma tylu komentarzy co na stronie kolno24 ? Odp jest prosta – dlatego, że podlegają autoryzacji jeszcze przed umieszczeniem ? W związku z tym pytam się czemu nie ma moich wszystkich komentarzy ? tylko jest ten jeden błąd, który wytknąłem. Powodem jest wstyd, że było tyle błędów ? W ogóle nie wytknąłem ich wszystkich bo jest ich więcej. Popracuj nad interpunkcją bo brakuje tyle przecinków, że hej. W ogóle zacznij stawiać kropki bo tego się czytać nie da, przykład: „Burmistrz informował radnych że pierwsze opinie specjalisty są dobre, zalew można zrobić lejowaty od 250 do 350 m po jednej i po drugiej stronie Łabnianki i długi na około 1 km, zbiornik może służyć wędkarzom a tak że rekreacji letniej a może nawet zimowej i mógł by służyć jako zbiornik retencyjny na przeciwdziałanie suszy a czasami chronić przez podtopieniami jakie są na Łabnej. ” Co to jest ? bo nie wiem ? Tyle zdań tu widzę, a jest….jak jest. Pozdrawiam i życzę powodzenia, a przede wszystkim przyłożenia się do tego co jest zamieszczane.

    1. Tak, komentarze musza zostać zatwierdzone przez administratora za czym trafią na stronę, tak się dzieje na większości portali internetowych. Strona nie jest zbyt znana więc i ludzi mniej tu zagląda i komentarzy prawie nie ma więc nawet nie ma co zatwierdzać. Błędy w pisowni się zdarzają ale po zwróceniu mi uwagi natychmiast je poprawiam i to jest powodem że twoje komentarze nie zostały opublikowane. Informacje w tym artykule jak i w kolejnych artykułach z sesji rady miasta są przepisywane prawie dosłownie z nagrania audio zarejestrowanych podczas sesji rady miasta.
      Strona jest finansowana z własnych prywatnych pieniędzy, nikt mnie nie zamierza finansować, nie jestem przez nikogo sterowany i raczej tak nie będzie.
      Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

  2. Już w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku był tam planowany zalew, a na obecnym terenie „reganowa” miał być basen kryty. Wszystko wskazuje, że nie ma zainteresowania stronami dotyczącymi Kolna przez ludzi starszych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s