Kolneńska Policja apeluje do kierowców

26.10.2012 (9)Rośnie świadomość zagrożeń, jakie niosą ze sobą uczestnictwo w ruchu drogowym. Poprawa bezpieczeństwa staje się wspólną troską i dzięki temu zmniejsza się liczba ofiar na drodze. Szanując przepisy i okazując szacunek innym uczestnikom ruchu drogowego uczymy się życzliwości i wyrozumiałości, a przede wszystkim odpowiedzialności za swoje i życie innych.
Nie mniej jednak, w ostatnim okresie, odnotowaliśmy kilka zdarzeń drogowych, które wyglądały bardzo poważnie, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Drogi nasze, szczególnie krajowe 61 Łomża – Grajewo i 63 Łomża – Pisz są drogami tranzytowymi, a w okresie letnim, dodatkowo częściej użytkowanymi przez turystów. Nie można tu zapomnieć również o pracach polowych. To czas żniw i zwiększonego ruchu kierujących maszynami rolniczymi. Każdego roku odnotowywane są na terenie powiatu wypadki i kolizje, w których ofiarami są także piesi i rowerzyści. W związku z powyższym, kolneńscy policjanci, apelują, aby za kierownicą nie zapominać o ostrożności i wyobraźni, która pozwala nam przewidywać potencjalne zagrożenia. Poczucie bezpieczeństwa obywateli to wysiłek wszystkich ludzi dobrej woli.
Kolneńska Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę, stosowanie się do znaków drogowych i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Oficer prasowy KPP w Kolnie

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s