Akcja Znicz 2013 – zmiany w organizacji ruchu

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kolnie w dniach od godz. 6:00 31.10.2013r. do godz. 24:00 03.11.2013 r. będą prowadzić działania pod kryptonimem „Znicz 2013r.”.W trakcie służby policjanci będą: czuwać nad utrzymaniem płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonie cmentarzy, eliminować z ruchu nietrzeźwych uczestników, udzielać informacji kierowcom o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu, eliminować z ruchu drogowego pojazdy, których stan techniczny zagraża bezpieczeństwu w komunikacji.
W dniach od 31 października do 3 listopada 2013 r. zaplanowane są następujące zmiany organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarzy:
1. Na ulicy Sobieskiego wprowadza się zakaz zatrzymywania po lewej stronie od skrzyżowania z ul. Senatorską do skrzyżowania z ul. Polną.
2. Na ul. Konopnickiej wprowadza się zakaz zatrzymywania się po stronie prawej od skrzyżowania z ul. Senatorską do parkingu przy SP nr 2 w Kolnie
3. Zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi na ul. Konstytucji 3 Maja od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do m. Gromadzyn.
Po obu stronach ulicy Konstytucji 3 Maja od skrzyżowania z ul. Krupki do wjazdu na cmentarz; zakaz zatrzymywania pojazdów !!!
W Lachowie:
1.   Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony  Kolna do skrzyżowania z drogą do m. Kiełcze Stare po lewej stronie’
2.   Zakaz zatrzymywania się od tablicy miejscowości od strony . Kiełcze Stare do skrzyżowania z m. Kolno po lewej stronie
Przypominamy, iż w okresie Święta Zmarłych obowiązuje ograniczenie w ruchu dotyczące samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton ( z wyłączeniem autobusów) w następujących terminach: – 31 października w godzinach 18-22 oraz – 1 listopada w godzinach od 8 do 22.
Źródła: kolno.policja.gov.pl, Zdjęcia: ToKolno.eu

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Akcja Znicz 2013 – zmiany w organizacji ruchu”

  1. W zeszłym roku stałem na jednych z poboczy, jednak nie jako jedyny, podjechała Pani policjantka ze Stawisk i kazała przestawić auto, pokazałem jej że mam kartę niepełnosprawności a ona, ze to nie upoważnia mnie by tu stać i pod prośbą mandatu kazała odjechać eh. Zobaczymy jak w tym roku będzie czy ktoś poszedł po rozum do głowy 😛

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s