Kontakt

Tytuł „To Kolno” zarejestrowany w dniu 22 sierpnia 2012, jako czasopismo internetowe w rejestrze dzienników i czasopism Sądu Okręgowego w Łomży  pod nr. 158. Oznacza to że działamy na podstawie prawa prasowego – Ustawa z dnia 26 stycznia 1984.

Kontakt:

Email: lost133@gmail.com

Właściwy adres strony to https://tokolno.wordpress.com/

Głównym celem powstania strony jest ukazanie wszystkich ciekawych i wartych zobaczenia miejsc w Kolnie i okolicy. Wszystkie opisy na stronie posiadają zdjęcia i dokładną mapę opisywanego miejsca. Pierwszy pomysł na powstanie strony był w sierpniu 2008 roku lecz dopiero w czerwcu 2010 zaczem realizować ten plan.  22 sierpnia 2012 strona została zarejestrowana w rejestrze dzienników i czasopism Sądu Okręgowego w Łomży  pod nr. 158.

W ostatnim czasie brakuje mi już pomysłu na miejsca warte uwagi, jeśli ktoś miał by jakiś pomysł na miejsce warte uwagi to prosiłbym o informację.

Od niedawna stronę zajmuję się publikacją bieżących wydarzeń z Kolna i okolic. Próbujemy dotrzeć tam gdzie nie dociera nikt inny, ukazanie zdarzenia w obiektywny sposób jest dla nas najważniejsze. Często będziemy korzystać z informacji pochodzących z innych stron i serwisów informacyjnych, lecz zawsze będziemy podawali źródła z jakich korzystamy.

Słów kilka:

Dotyczy działu Historia:

Opublikowaliśmy 97 albumy miejsc wartych zobaczenia, w których znajduje się 1733 zdjęci. Sfotografowaliśmy 129 schrony (z czego 117 leży na terenie powiatu Kolneńskiego) z okresu II Wojny Światowej wybudowanych przez ZSRR, Niemcy i Polskę. Wykonaliśmy tak że zdjęcia 26 obiektów zabytkowych zapisanych w rejestrze zabytków nieruchomych na terenie powiaty Kolneńskiego, a tak że 4 obiektów z rejestru zabytków leżących na terenie powiatów Piskiego i Ełckiego.Cieszy nas fakt że dzięki naszej stronie ktoś mógł się dowiedzieć i zobaczyć jakieś ciekawe miejsce w okolicy Kolna to daje nam poczucie że rozwijanie strony ma nadal sens.

Pozdrawiam,
Redaktor naczelny

Aktualizacja 01.10.2013

W okresie od 10 czerwca 2010 do 16 października 2015 nasza strona zanotowała ponad 1 059 270  odsłon.

Fotoblog Kolno i okolica z historia w tle

%d bloggers like this: