23 Kolneńskie Biegi Jesieni

W niedzielę odbyły się już 23 Kolneńskie Biegi Jesieni w bazie harcerskiej w Koźle oraz 13 biegi nauczycieli. W tegorocznych biegach uczestniczyło blisko 600 zawodników a najmłodsza zawodniczka miał niespełna 1,5 roku.

Na zakończenie organizatorzy rozlosowali nagrody rzeczowe pomiędzy uczestnikami

Poniżej przedstawiamy wszystkich zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Do 6 lat    Dystans ok. 200 m

Dziewczęta: Zwyciężyła Konstanty Justyna (udział brało 16 osób)

Chłopcy: Zwyciężył Szymon Konopka (udział brało 21 osób)
Kl. I-II  Dystans ok. 400 m

Dziewczęta: Zwyciężyła Dominika Pieloch (udział brało 21 osób)

Chłopcy: Zwyciężył Konrad Bastek (udział brało 29 osób)

Kl. III-IV  Dystans ok. 800 m

Dziewczęta: Zwyciężyła Julita Kowalczyk (udział brało 39 osób)

Chłopcy: Zwyciężył Dawid Pieloch (udział brało 70 osób)
Kl. V-VI  Dystans ok. 800 m

Dziewczęta: Zwyciężyła Kamila Szabłowska (udział brało 83 osób)

Dystans ok. 1150 m

Chłopcy: Zwyciężył Maciej Waszkiewicz (udział brało 78 osób)
Gimnazjum   Dystans ok. 1150 m

Dziewczęta: Zwyciężyła Magdalena Górska (udział brało 98 osób)
Dystans ok. 1600 m

Chłopcy: Zwyciężył Michał Kołdys (udział brało 72 osób)
Szkoły ponadgimnazjalne Dystans ok. 1600 m

Dziewczęta: Zwyciężyła Kamila Stachelek (udział brało 14 osób)
Dystans ok. 2300 m

Chłopcy: Zwyciężył Rafał Grabowski (udział brało 20 osób)
Open Dystans ok. 1600 m  (udział brało 9 osób)

Kobiety:

Miejsce 1 – Justyna Korytkowska

Miejsce 2 – Ewelina Lubiewska

Miejsce 3 – Katarzyna Kozioł
Open  Dystans ok. 3450 m

Mężczyźni:

Miejsce 1 – Karol Krzyżanowski

Miejsce 2 – Andrzej Krzyżanowski

Miejsce 3 – Jarosław Czopek
XIII Biegi Nauczycieli:
Kobiety do 35 lat (udział brały 3 osoby):

Miejsce 1 – Agnieszka Chutkowska

Miejsce 2 – Joanna Sekścińska

Mężczyźni do 35 lat (udział brały 2 osoby):

Miejsce 1 – Tomasz Wojewoda

Miejsce 2 –  Łukasz Lidacki
Kobiety powyżej 35 lat (udział brały 3 osoby):

Miejsce 1 – Agnieszka Serowik

Miejsce 2 – Bożena Kowalewska

Miejsce 3 – Celina Kuliś
Mężczyźni powyżej 35 lat  (udział brały 4 osoby):

Miejsce 1 – Paweł Grygo

Miejsce 2 – Marek Paliwoda

Miejsce 3 – Ryszard Milewski

Łącznie startowało 587 osób.

Organizatory Towarzystwo Jana z Kolna oraz ZHP w Kolnie

Fotoblog Kolno i okolica z historia w tle