Wypadek – Samochód ściął dwa słupy energetyczne w Rydzewie

Około godziny 12:50 w miejscowości Rydzewo na drodze Kolno- Grabowo doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierująca samochodem marki Mazda na łomżyńskich numerach rejestracyjnych z bardzo dużą prędkością wpadał w przydrożny rów uderzyła w przepust a następnie samochód przeleciał kilka metrów, odbił się od kamiennego muru i ściął dwa słupy. Siła uderzenia była tak duża, że jeden ze słupów został wyrwany z ziemi i został zakleszczony w środku samochodu. Samochód owinął się kablami energetycznymi niskiego napięcia.
Mieszkańcy pobliskiego domu ruszyli na pomoc kierującej pojazdem, wybili młotkiem szybę i wydostali z wraku kobietę – powiedział nam jeden ze światków. Po przyjeździe straży pożarnej kierująca była przytomna, pogotowie ratunkowe udzieliło jej pomocy i przetransportowało do szpitala w Kolnie.
Elementy samochodu oraz kamiennego muru były rozrzucone w promieniu kilkudziesięciu metrów od miejsca zdarzenia. Przewracające się słupy energetyczne zerwały linie z 6 pobliskich słupów.
W akcji brały udział dwa zastęp straży pożarnej z PSP w Kolnie oraz OSP w Lachowie, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Pogotowie Energetyczne.

Reklamy

2 myśli w temacie “Wypadek – Samochód ściął dwa słupy energetyczne w Rydzewie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Fotoblog Kolno i okolica z historia w tle